Úvodní strana Reference Zaparit.cz

Zaparit.cz

 Herní portál pro mladou generaci. Portál byl založen v roce 2007 a v roce 2009 prošel kompletní rekonstrikcí. Portál navštěvuje 10.000 lidí denně a patří mezi přední herní weby v České republice a na Slovensku.

Zaparit.cz

www.zaparit.cz

Klient:
Typ:
Realizace:

 • grafika a webdesign
 • logo
 • kódování šablon
 • redakční systém 3.0
 • programování na míru
 • seo optimalizace
 • server hosting

Zaparit.cz je naším vlastním projektem a naše firma zde prezentuje to nejlepší ze svých technologií. Portál od svého vzniku v roce 2007 prošel velkým vývojem.

Portál nabízí informace ze světa her, jako jsou recenze, preview, dema, návody. Disponuje komunitou 40.000 hráčů. kteří si mohou zakládat profily, vlastní klanové stránky na portálu.

Jako doplňkovou službu poskytujeme gamehosting. Hráči si tak mohou objednat vlastni server.

Součástí projektu jsou i dedikované servery pro online hry. Na 8 fyzických, 60 herních serverech hraje ve špičce 500 hráčů online. Celková denní návštěvnost se pohybuje okolo 8.000 uživatelů.

 

Cíle

 • stát se jedničkou na české herní scéně
 • inovace služeb
 • získat nové partnery

Výsledky

 • patříme mezi 3 top české servery
 • 40% nárůst návštěvnosti za 6 měsíců
 • 40.000 registrovaných členů
 • Herní klient se 100.000 návštěv měsíčně

Statistiky

Součástí projektu jsou i dedikované servery pro online hry. Na 8 fyzických, 60 herních serverech hraje ve špičce 500 hráčů online. Celková denní návštěvnost se pohybuje okolo 8.000 uživatelů.

Právě spuštěno Zaparit.cz

Herní klient

Herní klient je unikátní v ČR, ale i ve světě. Umožňuje připojování hráčů do multiplayerových her.

Program podporuje velké množství her, jsou to především akční hry jako Call of Duty, Counter Strike: Source, Team Fortress 2, Left4dead a další ze serveru zaparit. Hry se hrají na herním serveru.

Klient podporuje download nejnovějších patchů ke hrám, integrovaný banlist, TeamSpeak server, shoutbox. Nechybí ani přehled hráčů na serveru v reálném čase.

Předností herního klienta je, že si nemusíte pamatovat IP adresy a porty serverů. U hry Counter Strike jsou dokonce i podrobné statistiky profilu hráče podle vašeho steam ID. Aplikace je kompletně v češtině.

Další projekty

www.steamgames.cz


Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy