Úvodní strana Reference Facebrick

Facebrick

Facebrick se specializuje na lícové cihly a cihelné dlažby vyráběné v Holandsku, Belgii a Německu, kde má produkce těchto výrobků dlouholetou tradici a nejvyšší kvalitu.

Facebrick

www.facebrick.cz

Klient:
Typ:
Realizace:

  • grafika a webdesign
  • logo
  • kódování šablon
  • redakční systém
  • programování na míru
  • seo optimalizace
  • server hosting
  • tisk reklamy

Součástí tohoto webu je rozsáhlý katalog lícových cihel a cihelných dlažeb. Obsahuje obrázkové náhledy cihel ve velkém rozlišení. Zákazník si tedy může prohlédnout detailní strukturu cihel a získat tak představu o výsledné realizaci cihelného obložení. K dispozici jsou i technické parametry k jednotlivým cihlám a informace pro správnou montáž.

Nechybí zde ani fotogalerie již provedených realizací staveb s cihelným obložením.

Kromě webu zajišťujeme i offline propagaci firmy. Například zajišťujeme reklamní potisk stánku pro výstavu ForArch, firemní katalogy atd.

 

 


Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy