Úvodní strana O nás

O nás

Jsme firma zabývající se kompletními internetovými službami pro firmy. Moderní tvorba internetových stránek, kterou Vám nabízíme, pomůže odlišit Vaši firmu od konkurence a pomůže Vám získat mnoho nových zákazníků.

Námi vytvořené prezentace jsou provozovány na redakčním systému (dále jen RS). Jedná se o moderní a robustní řešení, které patří mezi nejmodernější systémy na trhu. RS je navržen tak, aby mohl být aplikován na všechny typy webů - od jednoduchých webových prezentací, přes eshopy, až po náročné zpravodajské nebo inzertní portály.

Náš tým tvoří mladý kolektiv. Naši zaměstnanci získali zkušenosti v řadě předních internetových firem, které nyní využívají v našich projektech.

Naše společnost nabízí:

  • maximální možná kvalita odvedené práce v poměru cena/výkon
  • stanovení ceny projektu ještě před jeho započetím
  • dodržujeme webové standarty konsorcia W3C
  • základní optimalizace pro vyhledávače - SEO je již v ceně
  • technická a odborná pomoc přes telefon, email, ICQ
  • možnost fakturace přes plátce i neplátce DPH
  • možnost prezentace v našem reklamním systému

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy