Úvodní strana Naše služby WWW prezentace Webdesign a tvorba www

Webdesign a tvorba www

Nejprve analyzujeme situaci a požadavky klienta. Poté připravíme strategii, navrhneme optimální řešení a následně dodáme systém.

Hlavní cíle tvorby www prezentací:

  • Webové stránky s profesionálním vzhledem a zajímavou grafikou, vycházející z grafického manuálu společnosti.
  • Snadná orientace zákazníka na webu.
  • Jednoduchá základní administrace webu klientem.
  • Stránky optimalizované pro vyhledávače.

Námi vytvořené prezentace jsou provozovány na redakčním systému (dále jen RS). Jedná se o moderní a robustní řešení, které patří mezi nejmodernější systémy na trhu. RS je navržen tak, aby umožňoval provoz od jednoduchých webových prezentací, přes eshopy, až po náročné zpravodajské nebo inzertní portály.

Proč spolupracovat s námi?

Máme profesionální tým

Naši spolupracovníci získali zkušenosti v předních internetových agenturách a tyto zkušenosti využívají při tvorbě vašich projektů. Pracujeme velmi efektivně a dostanete top kvalitu za rozumnou cenu.

Poradíme vám nejen s webovou prezentací

Za 13-ti letou praxi v oboru jsme získali know-how nejen ohledně tvorby webů, ale máme také zkušenosti i s různými typy podnikání našich klientů. Poradíme vám tedy i v tom, jestli je vaše představa podnikáni a prezentace na internetu správná a případně vás nasměrujeme správným směrem. Máme zájem na tom, aby projekty našich klientů měly úspěch, protože prosperující projekty jsou i naší vizitkou.

Naše řešení je velmi efektivní

Náš redakční systém velmi zefektivňuje výrobní proces stránek. S jeho používáním získáte produkt s velkou přidanou hodnotou. Redakční systém mimo jiné zajišťuje správnou strukturu stránek a výsledkem je perfektní optimalizace pro vyhledávače.

Přicházíme s inovacemi

Vždy se snažíme klientovi nabídnout to nejlepší, co internet nabízí. Očekávejte od nás nápady a inovace. Záleží jen na vašich možnostech, zda se pro navrhované řešení rozhodnete.

Servis a podpora

Naší filozofií je poskytnout našim klientům plný servis nejen při tvorbě samotné prezentace. Samozřejmostí je také zajištění provozu stránek, registrace domén, statistika návštěvnosti stránek či zajištění reklamní kampaně na internetu. Naše portfolio služeb zahrnuje i výrobu a tisk propagačních materiálů, vizitek atd. Naše agentura vám zajistí v oblasti internetu téměř vše, co budete potřebovat pro svůj projekt - jsme "Váš svět internetu".

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy