Úvodní strana Naše služby WWW prezentace Redakční systém

Redakční systém

 

Redakční systém umožňuje jednoduchou správu obsahu webových stránek. Uživatel s ním pracující nemusí znát technické principy tvorby stránek, stačí mu běžná znalost používání kancelářského počítače.
 

Hlavní výhody redakčního systému:


Administrace pomocí redakčního systému je jednoduchá a intuitivní. Struktura v administraci systému kopíruje menu webu. Umožňuje jednoduše vkládat nové stránky a oddíly.

administrace - přihlášení administrace - úvodní stránka administrace - výpis objednávek administrace - editace zboží

 

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy