Úvodní strana Naše služby WWW prezentace Propojení s ekonomickým systémem POHODA

Propojení s ekonomickým systémem POHODA

Redakční systém komunikuje s účetním softwarem POHODA. Námi vytvořené internetové obchody mohou sdílet data s tímto robustním ekonomickým systémem. Je tak zajištěn přenos dat o zákaznících, objednávkách, zboží, a to oběma směry.

Hlavní oblasti propojení

  • Objednávky (přijaté objednávky) *
  • Kategorie (členění skladů)
  • Zákazníci (adresář) *
  • Zboží (skladové zásoby) *

* obousměrná komunikace

Výhody řešení

Výhodou propojení eshopu a systému POHODA je oddělení online prodeje (eshop) a účetnictví (POHODA). Systém POHODA je zde využit jako hlavní účetní systém. Tento systém má tisíce instalací a o jeho vývoj se stará několik desítek vývojářů a ekonomických odborníků. Dokáže pružně reagovat na změny v legislativě. Možnosti, které má systém POHODA nemůže nabídnout žádný internetový obchod ve vlasní administraci.

Synchonizační program

Import a export dat mezi POHODOU a eshopem lze standartdně iniciovat z programu POHODA. K našemu eshopu jsme vyvinuli program, který v pravidelných intervalech synchronizuje data mezi POHODOU a eshopem. Bez zásahu obsluhy se tak do POHODY budou automaticky importovat objednávky a údaje o zákazníkovi do několika minut po nákupu zákaníka v eshopu.

Variabilita obsluhy

Obsluha eshopu má na výběr, zda bude hlavní aplikací pro správu skladu POHODA a do eshopu se budou exportovat aktuální data, nebo zda se budou položky zboží aktualizovat v eshopu a výsledek se naimportuje do POHODY.

Cena řešení

Cena závisí na složitosti celého řešení. Orientačně se cena pohybuje mezi 50-150 tis. Kč. Cena synchronizačního programu je 5000 Kč.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy