Úvodní strana Naše služby Pronájem a multimedia

Pronájem a multimedia

Pronájem video a foto techniky

Nabízíme vám pronájem amatérské i profesionální techniky, se kterou pracujeme na našich vlastních projektech nebo projektech pro naše zákazníky. Nyní je toto v mnoha případech drahé vybavení dostupné i vám. Podívejte se na naši nabídku videotechniky nebo na nabídku foto a ateliérového vybavení.

Zpracování a digitalizace videa

Pokud si zapůjčíte naši techniku a nevíte si rady se zpracováním pořízených záberů, rádi vám pomůžeme. Rozsah služeb najdete v naší nabídce.

Tvorba videa

V dnešní době se začíná video stále více prosazovat na internetovém poli. Umožněte Vašim klientům prohlédnout si Váš produkt či službu "v akci". Zcela jistě to ocení zvýšeným zájmem. Více v sekci Tvorba videa.

Flash animace a hry

Animace se stala na webu velmi důležitým interaktivním prvkem pro práci s Vašimi potenciálními klienty. Ať již jen díky větším možnostem prezentace nebo interaktivnosti. Nejrůznější hry se staly dobrým nástrojem pro komunikaci s klienty, kteří se pobaví a naučí se něco o Vašich produktech a službách. Více v sekci Flash animace a hry.

Aplikace

Samostatné aplikace se velmi často stávají naprosto jedinečnými nástroji, které Vás odliší od konkurence. Výhodou je spojení s Vašimi klienty, kteří mohou Vaše produkty a služby využívat i bez otevření internetového prohlížeče. Více v sekci Aplikace na míru.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy