Úvodní strana Naše služby Marketing SEO a podpora i-prodeje

SEO a podpora i-prodeje

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) ovlivňuje pozici, na které se odkaz zobrazí ve vyhledávači. Postaráme se o správnou optimalizaci webových stránek vaší společnosti, která otevře „dveře“ na vaše stránky novým zákazníkům.

Hlavní faktory optimalizace:

 
  • Klíčová slova jsou slova, která uživatel zadává do vyhledávače s cílem najít požadované informace nebo služby. Klíčová slova mají být obsažena v textu, titulku nebo nadpisech. Čím výše se slovo na stránce vyskytuje, tím lépe. Hustota klíčových slov v poměru k ostatnímu textu na webu by měla být 3-10 %. Slova v nadpisu, v titulku nebo slova zvýrazněná mají vyšší váhu.
  • Validita webu je schopnost vyhledávacích robotů správně přečíst a vyhodnotit obsah zdrojového kódu. Existují určité standardy, podle kterých se dá při vytváření stránek řídit. Pokud jsou v kódech chyby, pro vyhledávač jsou informace jakoby neviditelné.
  • Zpětné odkazy nemůže přímo ovlivnit tvůrce webu. Jedná se o hypertextové odkazy, které směřují na webové stránky.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy