Úvodní strana Naše služby Marketing

Marketing

 Provozujeme vlastní reklamní systém. Od konkurence se liší především podporou SEO. Odkazy v reklamě vedou přímo na Vaše stránky. Velmi snadno tak získáte zpětné odkazy ze stránek, na kterých se Vaše reklama bude zobrazovat. To je velmi důležité pro získávání vyšší pozice ve vyhledávačích typu Seznam nebo Google.  

Zobrazování Vaší reklamy v systému je zdarma, platíte pouze za kliknutí na odkaz (za návštěvníka na Vašich stránkách - PPC). Další možností je výměnný typ účtu - poskytnete prostor ve Vaší prezentaci a Vaše reklama se pak bude zobrazovat na ostatních webech zdarma, bez ohledu na počet kliknutí.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy