Úvodní strana Naše služby Hosting Webhosting

Webhosting

Hosting pro naše klienty

Naše firma vám nejen vyrobí kvalitní webové stránky, ale zajistíme i jejich následný provoz a servis. Provozujeme vlastní webhosting a serverhosting.

Každému klientovi připravíme hosting šitý na míru pro jeho projekt. Hosting je připraven pro náš redakční systém a lze ho upravit i pro speciální požadavky klientů. Součástí je i mailhosting s antispamovým filtrem a přístup k emailu přes POP3/IMAP/ nebo webové rozhraní.

Hosting je provozován na značkových serverech SUN, konektivita je zajištěna přes ABCHost.cz 2x1Gbps optickou linkou do páteřní sítě v datovém centru Nagano.

Pro náročnější zákazníky máme připravenu nabídku serverhostingu.

Přehled hostingových programů

Web MINI Web STANDARD Web PREMIUM
200MB prostoru
1GB prostoru
5GB prostoru
1x emailová schránka až 100MB
10x emailová schránka až 500MB
20x emailová schránka až 1000MB
traffic 10GB/měsíc
traffic 50GB/měsíc
traffic 100GB/měsíc
databáze MySQL databáze MySQL databáze MySQL
PHP5
PHP5
PHP5
POP3, IMAP, SMTP
POP3, IMAP, SMTP
POP3, IMAP, SMTP
webmail, antispam
webmail, antispam
webmail, antispam

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy