Úvodní strana Naše služby Hosting Tradehosting

Tradehosting

Trade hosting

Obchodujete na burze? Využíváte roboty pro obchodování? Děláte náročné back-testy? Pak potřebujete počítač s nonstop provozem a rychlým připojením k internetu 24 hod. denně. Využijte náš balíček pro investory!

Nyní máme výhodnou nabídku pro studenty vysokých škol!

S virtuálním serverem se pracuje podobně jako s běžným počítačem, jste limitováni pouze hardwarovými prostředky. Můžete si zvolit jakýkoliv operační systém a budete mít plný administrátorský přístup k systému. Pokud jste laik v oboru, rádi vám systém připravíme. Na serveru můžete například provozovat aplikace vyžadující nepřetržitý provoz, nebo připojení k rychlému internetu, který budete spravovat přes vzdálenou plochu. Ideálním příkladem jsou programy Tradestation, Metatrader, Strategyrunner...

 Cenové tarify

Student MINI Trader STANDARD Trader PROFI Trader
3GB prostoru  10GB prostoru  20GB prostoru  30GB prostoru
512MB ram  512MB ram  1GB ram  2GB ram
 MSDN  Win XP *  Win XP, Win 7 *  Win XP, Win 7 *
Internet 100Mb/s  Internet 100Mb/s  Internet 100Mb/s  Internet 100Mb/s
1x IP adresa 1x IP adresa 1x IP adresa 2x IP adresa
Firewall Firewall Firewall Firewall
Admin přístup Admin přístup Admin přístup Admin přístup
Spouštění .exe Spouštění .exe Spouštění .exe Spouštění .exe
400,- Kč/měsíc 500,- Kč/měsíc 1.000,- Kč/měsíc 1.500,- Kč/měsíc

*) Při podepsání smlouvy na 12 měsíců je pronájem operačního systému zdarma. Standardní cena pronájmu OS windows je 190,- Kč / měsíc.

Server hosting

Pro nejnáročnější klienty nabízíme pronájem fyzických serverů SUN. Servery disponují vzdálenou správou (ILOM). Server zapojíme pouze do elektrické sítě a do páteřní sítě internetu, vše ostatní již nastavíte vzdáleně z pohodlí domova nebo kanceláře. 

Server je možné také odkoupit a dále si pronajímat pouze hostování vašeho serveru.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy