Úvodní strana Naše služby Hosting Serverhosting

Serverhosting

Virtual serverhosting (VPS)

Díky velkému výkonu současných serverů lze na jednom fyzickém stroji provozovat více virtuálních serverů. Virtuálním serverům lze vyhradit hardwarové prostředky, jako je výkon procesoru, velikost paměti, nebo velikost diskového prostoru.

S virtuálním serverem se pracuje podobně jako s fyzickým serverem, jste limitováni pouze hardwarovými prostředky. Můžete si zvolit jakýkoliv operační systém a budete mít plný administrátorský přístup k systému. Pokud jste laik v oboru, rádi vám systém připravíme. Na serveru můžete například provozovat linux webserver pro náročnější projekt, nebo na něj můžete nainstalovat OS windows a provozovat na něm aplikace vyžadující nepřetržitý provoz, nebo připojení k rychlému internetu, který budete spravovat přes vzdálenou plochu.

Přehled hostingových programů

VPS STUDENT VPS MINI VPS STANDARD VPS PROFI
5GB prostoru
10GB prostoru
30GB prostoru
100GB prostoru
 2000 Mhz, agr. 1:2  2000 Mhz
 2000 Mhz
2x 2000 Mhz
512MB ram
512MB ram
1GB ram 2GB ram
MSDN
linux nebo windows*
linux nebo windows*
linux nebo windows*
traffic 10GB/měsíc
traffic 100GB/měsíc
traffic 200GB/měsíc traffic 500GB/měsíc
2x1Gbps NIX
2x1Gbps NIX
2x1Gbps NIX
2x1Gbps NIX
300,- Kč/měsíc
500,- Kč/měsíc
1000,- Kč/měsíc 1500,- Kč/měsíc

AKČNÍ CENA:

250,- Kč/měsíc

AKČNÍ CENA:

300,- Kč/měsíc

AKČNÍ CENA:

500,- Kč/měsíc

AKČNÍ CENA:

 1000,- Kč/měsíc

*) Při podepsání smlouvy na 12 měsíců je pronájem operačního systému windows zdarma. Standardní cena pronájmu OS windows je 190,- Kč / měsíc. Instalace OS linux je zdarma.

AKČNÍ CENA platí pro objednávky do 30.9.2011 po dobu prvních 3. měsíců. Nabídka platí do vyčerpání kapacity našich serverů.

Server hosting

Pro nejnáročnější klienty nabízíme pronájem fyzických serverů SUN. Servery disponují vzdálenou správou (ILOM). Server zapojíme pouze do elektrické sítě a do páteřní sítě internetu, vše ostatní již nastavíte vzdáleně z pohodlí domova nebo kanceláře. 

Server je možné také odkoupit a dále si pronajímat pouze hostování vašeho serveru.

Pro aktuální ceny nás prosím kontaktujte.

Server housing

Pokud máte vlastní server, můžete využít připojení do našeho racku v datovém centru Nagano (GTS) v Praze 3. Pronájem místa poskytujeme pouze pro rack servery velikosti 1U. Cena je 1500,-Kč/měsíc/1U.

Prodej serverů

Zajistíme nákup značkových serverů SUN za výhodnějších podmínek.

Pro aktuální ceny nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy