Úvodní strana Naše služby Hosting

Hosting

Aplikace našich zákazníků provozujeme na vlastním hostingu. Zákazníci tak mají jistotu, že aplikace bude fungovat tak, jak byla naprogramována a v případě problému jsme díky moderním monitorovacím systémům připraveni okamžitě zasáhnout.

Samozřejmostí je zálohování a ochrana dat. A to jak před viry a hackery, tak chybami hardware.

Naše servery jsou široce škálovatelné a umožňují běh i velmi rozsáhlých a náročných aplikací. V případě velkého projektu jsme připraveni nabídnout i serverhosting. Dostanete tak přesně to, co Vaše prezentace bude potřebovat. 

Zajišťujeme i registraci domén všech typů a budeme Vám zdarma spravovat její DNS záznamy.

V současné době provozujeme 8 serverů. Jedná se o moderní dvouprocesorové značkové servery SUN. Aktuální výkon našich strojů je 49,6GHz CPU, 40GB paměti ram.

Kontaktujte nás

Vyjádření klientů

"S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Po vytvoření nových web. stránek se jejich návštěvnost zvýšila cca desetinásobně. Všem se stránky líbí a chválí si jejich srozumitelnost a přehlednost. Stejně kvalitní je i video, které o výrobku GMB podává naprosto vyčerpávající informace, takže zákazníci ani nevolají dotazy a výrobek rovnou objednávají mailem. Velmi příjemně jsem byl překvapen i zajištěným tiskem informační brožury o přístroji GMB. Už po jejím prolistování zákazník pochopí, že je mu nabízeno unikátní a kvalitní zařízení. Stanovené termíny jednotlivých zakázek byly vždy dodrženy. Spolupráci s firmou Nixus mohu všem doporučit."

Ing. Pavel Duraj
majitel společnosti

"Tvůrci webových stránek naší školy je zpracovávali na základě našich požadavků na obsah, funkčnost i grafický vzhled. Vyhověli všem našim potřebám a provedli i prvotní převod obsahu ze stránek stávajících. Během tvorby stránek aktivně spolupracovali a akceptovali všechny naše připomínky. Rovněž se velmi vstřícně podíleli na odstraňování drobných problémů, které se objevily při spouštění nových stránek. Celkově lze říci, že svoji práci provedli velmi kvalitně a stránky plně odpovídají našim potřebám."

Mgr. Miloslav Blecha
ředitel školy